Milí zákazníci, po zaregistrování získáte věrnostní slevu 5% na veškerý sortiment. Sleva platí na první i další objednávky. 

Doprava a platba

Doprava:

Výrobky zasílám zabalené do hedvábného nebo balícího papíru. Ozdobené sušenou květinou. Zásilku můžete rovnou použít jako dárek a není již potřeba balit. Krabice se snažím používat recyklované. Všechny jsou čisté a minimálně použité. Volím cestu, která mi dává smysl a je šetrná k naší přírodě.

Objednávky odesíláme po ČR a na Slovensko přes Zásilkovnu s.r.o. :

Zásilkovna ČR:

1. odběrná místa Zásilkovny ( Z-point)- cena 89,- , U nadrozměrných zásilek jako jsou hnízdečka a zavinovačky je cena 129,- . O pohybu balíčku Vás bude informovat Zásilkovna na email a telefon. Balíček zůstává na pobočce Zásilkovny po dobu 5ti pracovních dní.

2. doručení na adresu - cena 119,-. U nadrozměrných zásilek jako jsou hnízdečka a zavinovačky je cena 159,- . Při doručení na adresu doručuje Zásilkovna přes své smluvní partnery

Odesíláme do 2 pracovních dní. V případě platby bankovním převodem, po obdržení platby.

 

Zásilkovna SR:

1. odběrná místa Zásilkovny (Z-point)-cena 119,-. O pohybu balíčku Vás bude informovat Zásilkovna na email a telefon. Balíček zůstává na pobočce Zásilkovny po dobu 5ti pracovních dní.

2. doručení na adresu- cena 169,-. Při doručení na adresu doručuje Zásilkovna přes své smluvní partnery.

 

Při nákupu nad 4000,- je doprava zdarma

 

 Platba

Na e-shopu nyní můžete platit bankovním převodem, on-line platební kartou prostřednictvím platební brány nebo dobírkou. Cena za platbu dobírkou je 30,-