Vážení zákazníci, děkuji za Vaši přízeň. Zaregistrujte se a získejte věrnostní slevu 5% na veškerý sortiment. Sleva platí na první i další objednávky. 

O nás

Nápad na malované kolekce vznikl před mnoha lety. V té době jsem začínala pracovat jako designérka kuchyní a interiérů, protože jsem si od dětství přála zařizovat domovy. Hltala jsem časopisy o designu a líbily se mi zahraniční značky, které vyráběly malované látky, tapety a nábytek. Vždy jsem malovala, ale netoužila jsem po vystavování obrazů. Zlom nastal na rodičovské dovolené, kdy jsem se svému snu začala věnovat naplno. Upustila jsem od hledání stylu a začala malovat to, co mám ráda a jaká jsem. Luční kvítí, listy, zvířata, dary přírody. Má tvorba je předávat lidem krásu a jemnost přírody domů. Tvořit kvalitní výrobky z přírodních materiálů.

Celá má tvorba je o lásce k přírodě - o tom, abychom si uvědomili zázrak každého kvítku, stromu i o nutnosti starat se o tu naši krásnou Zemi. Abychom tohle vše dále předávali našim dětem. Z každé látky se mohou děti učit, jak se která rostlina jmenuje, a budovat k nim vztah.

Říká se, že se vše točí v kruhu. Květina, která tu vyroste. Namaluji ji. Grafici připraví pro tisk. Tiskárna vytiskne na látky. Povlečení ušijí švadlenky z chráněné dílny. Dáme tím práci spoustě dalším lidem. A to mi dává smysl.

IMG_20221230_095133